reede, 7. august 2015

Pulmaeri

Minul õnnestus ka sel suvel ühes pulmas osaleda. Mul on hea meel, et sain sinna ka mitu asja ise teha. Värvideks valge-lilla.
Pruudi ema tahtis, et teeksin talle sellise kaardi, kuhu ta saab palju kirjutada.

Kaardi sees võis olla koht ka kureteemale. Jätsin selleks paar väikest riba kaardist. :)Sama pulmaga seotud tüdrukuteõhtu album.
Album karbis.


Minule endale oli ka samasse pulma kaart vaja teha. Pruudi emale sai juba tehtud mahukas kaart ja enda jaoks pea tühi, mine või telli kellegi käest. Viimasel õhtul enne pulmi, tuli mõte, et teeks natuke teistmoodi. 
Tegin spiraalköites albumi.Sinna sisse läksid õnnitlused ja muu vajalik.


Lisaks sellele sisaldas iga kalendrileht ühete kuud ja ühte armastuse teemalist tsitaati kuulsatelt inimestelt. Igale kuule jätsin ka vaba ruumi, et sinna kleepida pilt või jutt iga  kuu tähtsamast sündmusest.


Kui aasta täis on hea tagasi vaadata. :)


Mõned kaardid veel  pulmadesse suvi2015


5 kommentaari:

Malle ütles ...

Oi kui palju ilusaid tegemisi! Aga et viimasel õhtul enne pulmi selline kalender valmis meisterdada - selleni ma ei küündi! Ma teen mõnd kaartigi mitu päeva! :) Lahe idee selline kalender!

Sirtsuk ütles ...

Tänan, Malle!
Eks mul ole sama asi, et vahel teen kaarti mitu päeva, aga see kalender tuli viimasel hetkel nii ladusalt, et 3 tundi ja valmis! :) Õnneks tuli mingi mõte, sest varuvariant oli hommikul teha lihtne rahakaart. :)

Kati ütles ...

Kaunid pulmakaardid!

Anonüümne ütles ...

Võrratud kaardid. Ja mitte lihtsalt kaardid vaid sisukad ja kaunid ja pikaks ajaks rõõmu valmistavad. tumevalge

Sirtsuk ütles ...

Aitäh, Teile! :)